من همینجا می مانم....

 

 با پرونده سازی مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان غربی هم زمان در دادگاه انقلاب و دادگاه تخلفات اداری،بی هیچ سند و مدرک محکمه پسندی رای تغییر محل جغرافیایی خدمت به مدت 2 سال صادر شد( تصویر حکم) و من به اصفهان ! تبعید شدم.

وبلاگ سرود کوهستان من در بلاگفا از اتهام " براندازی  نظام " در شعبه شش دادگاه انقلاب ارومیه تبرعه شد. ( تصویر حکم)  اما شاکی و دار و دسته ی لمپنش آروم نگرفتند و نمی دونم به چه روشی موفق شدند کل وبلاگم را از دست رس خارج کنند . الان فقط میشه آخرین صفحه اون را مشاهده کرد. مجبور شدم فعالیت اطلاع رسانی را اینجا ادامه بدم. کاری که به فکرم رسید عبور از فیلترینگ و باز انتشار اخبار در صفحات وبلاگ بود. این کار خیلی موفق بود و بازدید کنندگان را در روز تا مرز 1700 نفر رسوند. اما عمر خوشی  کوتاه بود و دود سیاه آتش کودتا روی وبلاگ من را هم پوشاند. این باراین وبلاگمن را فیلتر کردند .

بافیلتر شدن وبلاگ مشکل جدی فلسفی پیدا کردم . برا اینکه همینجا بمونم یا برم وبلاگ جدید بزنم؟!  تلاش هم کردم و لی دلم نیومد . گفتم خوب وقتی نظامی به این ادعای بزرگی تحمل خبرها و نظرهای یک وبلاگ را نداره فرقی براش نمیکنه که هر وبلاگی را فیلتر میکنه. بعدش هم خوب مردم ما یادگرفتن هر کاری را بی اثر کنن ؛  خوب فیلترینگم روش . برا همین مجددا فعالیتم را که محدود به فیس بوک و بالاترین شده بود اینجا هم ادامه خواهم داد.

در این مدت دو یادداشت از من در رسانه های عام تر منتشر شده که برا خالی نبودم عریضه و آغاز به کار مجدد  و پرتوان سرود کوهستان اونها را در صفحات( 402  و 403 ) بعدی منتشر می کنم.

من همینجا می مانم. 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید