دومین جستجوی رودخانه هم نتیجه ای نداشت

 

آخرین خبرها درباره عباس جعفری 
دومین جستجوی رودخانه هم نتیجه ای نداشت 

ایرن: بعد از فرونشینی سطح آب رودخانه، جستجوگران تلاش تازه ای را برای یافتن نشانه ای از عباس جعفری آغاز کردند، اما این جستجو هم نتیجه ای نداشت.

به گزارش خبرگزاری محیط زیست ایران، جستجوگران امیدوار بودند از هفته گذشته با کاهش ارتفاع آب و عقب نشینی کرانه های رودخانه، سرانجام بتوانند بعد از یک ماه جستجوی مداوم نشانه ای از عباس پیدا کنند اما نیافتن هیچ ردی در این باره، این انگاره را تقویت کرد که شاید عباس از رودخانه خارج شده باشد. انگاره ای که امید به بقای او را همچنان زنده نگه می دارد. اگر چه هم اکنون عملا فعالیت های جستجو بسیار تقلیل یافته و عملا محدود به تلاش های فرخنده صادق، همسر عباس و همراهان او و نیز علی جعفری، برادر عباس می شود.
گروه برای کاهش هزینه ها، هتل را ترک کرده و یک اتاق در منطقه اجاره کرده اند و همچنان سعی می کنند امید خود برای زنده یافتن عباس را حفظ کنند. آنها همچنان نیازمند دعای ما هستند.
شرح عکس: آرمیدگان در کنار هم. نیکول اکنون به سفر ابدی رفته است ... اما برای عباس هنوز امید بازگشت هست... هنوز .


انتهای خبر // www.iren.ir // ایرن

 

/ 2 نظر / 8 بازدید
دوست دار طبيعت

پر از احساس راستي! چرا وبلاگ شما فيل تر شده؟ خودتون ميدونيد؟

واقعاَ متاسفم

آقای فاریابی هر کلمه یا جمله ای را نباید هر جا بکار برد شما که خود همیشه صحبت ادب نزاکت و رعایت کردن آنرا می کنید این جمله الاحساس .... برای یک جوک چاله میدانی بسیار بی ادبانه است نمی دانم خبر نگار لمپن که می گن شما رو می گن ها برادر من رعایت ادب حتی در وبلاگ شخصی هم چیز بدی نیست