این درخواست بسیار جدی است :لطفاً از مهار بیابان‌زایی حمایت کنید!

لطفاً از مهار بیابان‌زایی حمایت کنید!

    این درخواست کمک را جدی بگیرید و از تنها وبلاگ ایرانی حاضر در بزرگترین رقابت بین‌المللی بین وبلاگ‌های محیط زیستی جهان حمایت کنید.
    ماجرا از این قرار است که درمسابقات بین‌المللی وبلاگ‌های برتر جهانکه امسال ششمین دوره‌ی آن توسط سرویس جهانی دویچه وله – صدای آلمان – و همکاری بسیاری از رسانه‌های مشهور و معتبر جهان برگزار می‌شود، در مجموع8300 وبلاگدر رقابت پذیرفته شدند که در نهایت، از جمع آنها،187 وبلاگتوانستند به مرحله‌ی نهایی مسابقه که از 24 اسفند سال گذشته (15 مارس) شروع شده، برسند.
    خوشبختانه در حوزه محیط زیست هم،وبلاگ مهار بیابان زایی یکی از 11 وبلاگ برگزیده این بخش است که به همراه 10 وبلاگ دیگر از 10 کشور جهان تا 14 آوریل (25 فروردین ماه جاری) فرصت دارد تا در نظرسنجی جهانی و مردمی این مسابقه بخت خویش را بیازماید.
    البته رقابت خیلی جدی است؛ به خصوص که یکی از وبلاگ‌های محیط زیستی حاضراز کشور چینو با پیج رنک 7 در آن شرکت دارد و یاوبلاگی دیگرکه پیج رنک 6 در رده‌بندی گوگل را به خود اختصاص داده و می‌دانید که در بین وبلاگ‌های فارسی زبان در هیچ رشته‌ای، ما پیج رنک هفت نداریم! داریم؟

    با این وجود نباید دلسرد شد و در فرصت محدود 9 روز باقیمانده، امیدوارم دوستان و همرهان مهار بیابان‌زایی با همراهی سزاوارانه‌ی خود و تبلیغ معنادار خویش، رقبای چینی و انگلیسی را از میدان به دربرند!
    برای شرکت در این مسابقه و رأی دادن به وبلاگ محبوب خود، باید نخست بهاین صفحهرفته و سپس بخش مسابقه محیط زیستی را پیدا کرده و بر روی وبلاگ مهار بیابان‌زایی کلیک کنید تا احضار شود و سپس بر رویاین علامتکلیک کنید تا یک رأی به حساب محیط زیست و ایران وارد گردد.

    درود بر شما و ممنون که همچنان مهار بیابان‌زایی را از خودتان می‌دانید.

   در همین باره:
-    ممنون ازاین دوستان عزیزکه دراینجااز مهار بیابان‌زایی حمایت کرده‌اند.

- ممنون ازبلاگ نوشتی های عزیز که این خبر را پوشش دادند و به امید موفقیت دیگر وبلاگهای ایرانی شرکت کننده در بخش های متنوع این مسابقه.

    - انتخاب های “بابز” برای رای گیری وبلاگ نویسان - وبلاگ نیوز

 

    آنها که حمایت کردند:

   -یک انتخاب، یک حمایت: بشتابید!- امیر سررشته داری

   -لطفاً از مهار بیابان‌زایی حمایت کنید! -پایگاه اطلاع رسانی بنا

   -یک شروع ببرانه-دوشس

    -لطفا" با رای خود  از وبلاگ مهار بیابان زایی حمایت کنید - ژاله فتوره چی

   - حمایتی سبز از محمد درویش (مهاربیابان‌زایی) در رقابتی بین‌المللی - احمد محرابی

   -لینک در بالاترین

 Read more:#ixzz0kDSYuLGS>http://darvish100.blogfa.com/post-1686.aspx#ixzz0kDSYuLGS

/ 0 نظر / 9 بازدید